Përmes shkretëtirës nga kolltuku i shtëpisë – Lajmi.net
Përmes shkretëtirës nga kolltuku i shtëpisë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:45, 17 January 2018
Bigmoon Entertainment dhe Deep Silver sjellin video-lojën e parë zyrtare të garës së Dakarit.

“DAKAR 2018” do të jetë një garë në botë të hapur (open world) i disponueshëm për PlayStation®4, Xbox One dhe PC.

I bazuar në rellin e përvitshëm, të lodhshëm dhe shumë të rrezikshëm për pilotët, “DAKAR 2018” është simulimi më real i kësaj gare të famshme.

Lojtarët do të mund të zgjedhin një mori makinash, motorësh dhe kamionësh për t’i rënë kryq e tërthor shkretëtirës afrikane.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO