Përmes ambasadorit Delawie, Thaçi merr urimin për dhjetëvjetorin e pavarësisë nga Trump – Lajmi.net
Përmes ambasadorit Delawie, Thaçi merr urimin për dhjetëvjetorin e pavarësisë nga Trump
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:21, 13 February 2018
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim ambasadorin amerikan, Greg Delawie.

Në prag të shënimit të dhjetëvjetorit, Thaçi ka pranuar nga ambasadori amerikan urimin e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO