Përleshje në stërvitjen e Dortmundit (VIDEO) – Lajmi.net
Përleshje në stërvitjen e Dortmundit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 9:37, 1 August 2017
Ousmane Dembele i Borussia Dortmundit është përfshirë në një zënkë në stërvitje.

Ylli francez, sipas një video që publikuar në rrjetet sociale, shihet duke u zënë me Roman Burki.

Për t’i qetësuar gjakrat, siç shihet në video ka ndërhyrë edhe trajneri i Dortmundit.

Kujtojmë se një përleshje e njëjtë ka ndodhur edhe te Barcelona pak ditë më parë, ku u përfshi Neymar dhe Semedo./Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO