Përleshje mes tifozëve të Tiranës dhe Partizanit në derbin e javës në Shqipëri (VIDEO) – Lajmi.net
Përleshje mes tifozëve të Tiranës dhe Partizanit në derbin e javës në Shqipëri (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 21:19, 27 October 2017
Në Shqipëri sot është zhvilluar derbi mes Tiranës dhe Partizanit.

Në minutat e parë të takimit dukej gjithçka festive dhe miqësi e mirë mes tifozerive rivale dhe ekipeve përkatëse.

Por, në një moment ka ardhur deri tek një incident në mes të tifozëve të të dyja ekipeve respektove

‘Procesi Sportiv’ ka sjellë një video rreth sherrit të tifozervize, ku shpjegon edhe arsyet.

“Degjeneron në sherr me tifozët derbi i basketbollit mes Tiranës dhe Partizanit. Një debat i vogël mes lojtarëve ka ndezur situatën. Ndeshja në sallën Farie Hoti ndërpritet dhe lojtarët e Partizanit nuk luajnë pa u larguar tifozët”, raporton ‘Procesi Sportiv’./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO