Përkundër përpjekjeve të BS që t’i bëjnë dëm, ja çka po bën Alberti – Lajmi.net
Përkundër përpjekjeve të BS që t’i bëjnë dëm, ja çka po bën Alberti
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:41, 14 November 2017
Dalja e tij nga Babastars e ka turbulluar këtë grup.

Albert Krasniqit ia kanë hakuar llogarinë në Instagram, e për këtë gjë, ai po fajëson anëtarët e këtij ‘labeli’, shkruan lajmi.net

Por, përkundër gjithë përpjekjeve për ta ndaluar, ai po vazhdon jetën krahas familjës dhe miqve të tij.

Në rrjetet tjera sociale, Facebook dhe Snapchat, Alberti po publikon fotografi dhe video duke treguar  sa i lumtur është dhe se dalja nga grupi nuk ka pasur asnjë ndikim negativ.

Kujtojmë që Alberti ka kontribuar shumë në Babastars, sidomos në konfliktin e fundit me OTR, duke e rrezikuar dhe jetën e tij./Lajmi.net/

23660261_2424137017811785_1643817880_o23634299_2424137021145118_225151107_o

Fjalët kyçe: Albert Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals