Përjetoni driftin më të egër në shkretëtirë (Video) – Lajmi.net
Përjetoni driftin më të egër në shkretëtirë (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 10:23, 23 August 2017
Ju që keni dëshirë shpejtësinë dhe manovrimet me veturë, keni shikuar ndonjëherë performanca nga Ken Block?

Ken Block është rikthyer me ‘’Terrakhana’’ me veturën Ford Fiesta RX43, duke bërë drift shkretëtirën në jug të Utah të SHBA-së, transmeton lajmi.net

Block ka thënë se 600 kf sa ka vetura janë më shumë se sa i duhen për të bërë driftin në teren me rërë dhe baltë.

Shikoni videon më poshtë për të përjetuar driftin më të rrezikshëm ndonjëherë… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Block, drift, ford fiesta, shkretetire

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion