Përgjigjuni në këtë kuiz argëtues (Video) – Lajmi.net
Përgjigjuni në këtë kuiz argëtues (Video)
Autori: Lajmi.net KuizeLifestyleOrganizohu 18:48, 15 March 2017
A doni të përgjigjeni në një kuiz të thjeshtë dhe argëtues?

E keni mundësinë, mjafton të uleni, të merrni një laps dhe një fletore dhe të filloni kuizin, shkruan lajmi.net

Në vete, ky kuiz përmban pyetje të cilat kanë të bëjnë me këngët, kafshët e preferuara, pastaj ato që urreni, duke i treguar në forma të ndryshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kuiz argetues

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble