Përgjigjet Gjermania (VIDEO) – Lajmi.net
Përgjigjet Gjermania (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:39, 26 March 2017
Gjermania ka rikthyer epërsinë ndaj Azerbajxhanit, me golin e shënuar nga Thomas Muller.


Thomas Müller Goal HD – Azerbaijan 1-2 Germany… by nammakudla

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion