Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak – Lajmi.net
Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:51, 11 October 2018
Ka përfunduar miqësorja në mes të Argjentinës dhe Irakut.

Argjentina ka arritur ta mposht Irakun me rezultat, 4:0.

Golat për kombëtaren argjentinase i kanë shënuar Lautaro Martinez në minutën e 18’, Pereyra (53’), Pezzella (82’) dhe Cervi (90’+2), raporton “lajmi.net”.

Argjentina ka arritur ta fitoj lehtësisht këtë ndeshje, pasi posedimi i topit ishte mbi 70 për qind.

Kujtojmë se Leo Messi ende po refuzon që të rikthehet te Argjentina, pas Kampionatit Botëror që u zhvillua në Rusi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO