Përfundon gjithçka, Can zgjedh klubin e ri – Lajmi.net
Përfundon gjithçka, Can zgjedh klubin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:30, 17 May 2018
Emre Can do të transferohet në Juventus, si futbollist i lirë nga Liverpool.

Juventus është afër zyrtarizimit të marrëveshjes për transferimin e mesfushorit të Liverpoolit, Emre Can.

Mediat italiane raportojnë se ylli gjerman do të nënshkruajë me “Bianconerët”, si futbollist i lirë nga “Reds”.

Can kishte oferta edhe nga klube tjera por pritet të kalojë te Juventus. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO