Përfundon çereku i parë i ndeshjes Poloni – Kosovë, ky është rezultati – Lajmi.net
Përfundon çereku i parë i ndeshjes Poloni – Kosovë, ky është rezultati
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:20, 23 February 2018
Ka përfunduar çereku i parë i përballjes mes Polonisë dhe Përfaqësueses së Kosovës.

Është Kombëtarja e Polonisë që po avancon pas çerekut të parë me rezultat 18:12.

Kosovës për t’i shënuar pikët e para në këtë ndeshje i shënoi pas minutës së pestë./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball