Përfshihet nga zjarri shtëpia e reperit të njohur shqiptar – Lajmi.net
Përfshihet nga zjarri shtëpia e reperit të njohur shqiptar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:25, 6 December 2018
Sin Boy është reperi shqiptar i cili u bë i njohur për publikun në bashkëpunimin me Rina Balajn.

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur atij sot pasi në rrjete sociale ka publikuar disa video në të cilat tregon se shtëpia e tij është kapluar nga zjarri, shkruan lajmi.net.

Ai po ashtu ka shkruar me ‘ironi’ se kënga e tij e re “Juju”, është faktori kryesor për çka edhe ka ndodhur ngjarja.

Ndër tjerash, shihet se ka pasur vetëm dëme materiale e që në njërën nga videot shfaqen edhe zjarrëfikësit. 

Sin Boy është reperi shqiptar nga Greqia i cili këtë vit është rikthyer për të zhvilluar karrierën e tij në trojet shqiptare. /Lajmi.net/

Sin Boy1

Publiée par N’Rm I sur Jeudi 6 décembre 2018

Sin Boy2

Publiée par N’Rm I sur Jeudi 6 décembre 2018

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO