Përfshihet nga zjarri fusha kryesore ku zhvillohet Wimbledoni (FOTO) – Lajmi.net
Përfshihet nga zjarri fusha kryesore ku zhvillohet Wimbledoni (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:59, 26 May 2017
Disa njësite të zjarrfikësve janë përfshirë në shuarjen e një zjarri të madh që shpërtheu në fushat e famshme të tenisit në Wimbledon.

Fotografitë që vijnë nga Anglia, shfaqin zjarrin dhe tymin që vjen nga fushat e famshme të Wimbledonit, ku mbahet turneu më prestigjioz i tenisit.

Wimbledon këtë vit fillon më 3 korrik dhe përfundon më 16 korrik./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Tenis, Wimbledon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master