Performon për vajzën sekrete, befason jurinë (Video) – Lajmi.net
Performon për vajzën sekrete, befason jurinë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 20:46, 13 May 2017
Kënga quhet “noname”, dhe ai nuk ka treguar emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net

 

Juria kërkoi nga ai që të thotë emrin e plotë të asaj vajze, mirëpo nuk arriti madje ta thotë as shkronjën e parë të emrit të saj.

Juria u befasua shumë me tekstin e shkruar dhe performancën e tij.

Ai bëri që publiku të qajë, ndërkaq juria u befasua se si ende vajza nuk e kishte pranuar si të dashur atë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: performance, vajza sekrete

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3