Performanca e Dua Lipës ‘ndez’ publikun argjentinas – Lajmi.net
Performanca e Dua Lipës ‘ndez’ publikun argjentinas
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:36, 14 November 2017
Këngëtarja shqiptare me fame botërore, Dua Lipa po e vazhdon turin e saj nëpër botë.

Ajo së fundmi ka performuar në Argjentinë ku moment nga atmosfera i ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Në fotografitë dhe videot e publikuara shihet se këngëtarja e hiteve botërore e ka ndezur një publik të tërë në atë sallë.

Kujtojmë se Dua ditë më parë mori çmimin ‘Artistja e re më e mirë’ në MTV EMA duke lënë mbrapa shumë yje të tjerë të njohur ndërkombëtarisht./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dua Lipa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush