Përforcimi i verës Interit i vjen nga Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
Përforcimi i verës Interit i vjen nga Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 20:42, 8 May 2017
Mesfushori i Bayern Munich, Renato Sanches është një nga objektivat e Interit për sezonin e ardhshëm.

19-vjeçari me ardhjen e Carlo Ancelottit në krye të bavarezëve nuk është aktivizuar shumë gjatë këtij sezonin dhe kjo është arsyeja që mund ta çojë futbollistin drejt Serisë A gjatë merkatos së verës.

Zikaltrit kërkojnë përforcime në repartin e mesfushës dhe portugezi falë karakteristikave që ka është një alternativë e mundshme për italianët.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Renato Sanches

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble