Përforcimi i ri vjen për teste mjekësore në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Përforcimi i ri vjen për teste mjekësore në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 13:47, 14 September 2017
Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri.

Presidenti i Gremio Novorizontino, Genilson da Rocha Santos ka bërë të ditur se talenti i ri Rodrigo Rodrigues ndodhet në Madrid për teste mjekësore.

Mesfushori ofanziv, vetëm 17 vjeç, ende nuk ka zënë vend në ekipin e parë të Gremios, por fitoi vëmendje vitin e kaluar kur debutoi ndaj Santosit.

“Rodrigo është në Madrid duke i kryer testet mjekësore, dhe nëse nuk ndodh diçka e papritur, ai do të nënshkruajë për gjashtë vjet me Real Madridin”, ka thënë Rocha Santos. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO