Përforcimi i ri i Milanit ka ofertë nga Kina – Lajmi.net
Përforcimi i ri i Milanit ka ofertë nga Kina
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:41, 13 January 2018
“Gazzetta dello Sport” raporton se një klub nga Kina – pa iu bërë të ditur emri – ka paraqitur ofertë për transferimin e tij.

Lucas Biglia ka ofertë për largim nga Milan.

Mesfushori erdhi si përforcim i ri gjatë verës së vitit të kaluar nga Lazio.

Por, ai nuk ka arritur të lë gjurmë te skuadra nga San Siro.

“Gazzetta dello Sport” raporton se një klub nga Kina – pa iu bërë të ditur emri – ka paraqitur ofertë për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Tani, Milan duhet të vendosë nëse dëshiron ta refuzojë ofertën apo ta shesë Biglian për të financuar blerje të reja në San Siro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO