“Përforcimi” i ri i Barcelonës është tifoz i Real Madridit (FOTO) – Lajmi.net
“Përforcimi” i ri i Barcelonës është tifoz i Real Madridit (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:13, 13 July 2017
James Costos është emëruar ambasador i Barcelonës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Spanjë dhe Andorrë.

 

Barcelona ka njoftuar angazhimin e James Costos në rolin e ambasadorit të klubit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Spanjë dhe Andorrë.

Por, ekziston një problem.

Ai në të kaluarën ka bërë postim në rrjete sociale duke shprehur dashurinë ndaj rivalit, Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Megjithatë, Josep Maria Bartomeu e mbron duke thënë se: “James i ndjen ngjyrat e Barcelonës”. /Lajmi.net/Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper