Përforcimi i madh i verës, Di Maria në Serie A (FOTO) – Lajmi.net
Përforcimi i madh i verës, Di Maria në Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 15:19, 18 May 2017
Angel Di Maria mund të transferohet në Serie A.

Inter po përgatit goditjen e madhe të kësaj vere në futbollin italian, me Di Marian si lojtarin kryesor.

Nerazzurrët tashmë ka nisur bisedimet me PSG’në dhe agjentin e lojtarit dhe ato janë në një fazë shumë të avancuar.

Në rast të transferimit në Inter, atëherë kjo do të ishte skuadra e pestë në shtatë vitet e fundit, pas Benficas, Real Madridit, Manchester Unitedit dhe PSG’së.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown