Përforcimet më të shtrenjta nga La Liga, Premierliga dhe Serie A (FOTO) – Lajmi.net
Përforcimet më të shtrenjta nga La Liga, Premierliga dhe Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:46, 9 September 2017
Ousmane Dembele kryeson blerjet më të shtrenjta të verës nga La Liga, Premierliga dhe Serie A.

Ousmane Dembele është përforcimi më i shtrenjtë i verës nga La Liga, Premierliga dhe Serie A.

Transferimi i sulmuesit nga Borussia Dortmund te Barcelona për 105 milionë euro ishte më i shtrenjti nga këto tri liga, përcjell “lajmi.net”.

Më poshtë mund t’i shihni përforcimet e tjera më të shtrenjta nga La Liga, Premierliga dhe Serie A. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy