Përfaqësuesja e Kosovës zgjedh trajnerin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Përfaqësuesja e Kosovës zgjedh trajnerin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 10:24, 21 April 2017
Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll.

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka gjetur selektorin e ri.

Burime të “lajmi.net” kanë bërë të ditura se Brad Greenberg do të emërohet pasardhës i Arben Krasniqit.

Ai parimisht ka pranuar ofertën e Federatës së Futbollit të Kosovës (FBK) dhe është plotësisht i gatshëm për ta udhëhequr ekipin e Kosovës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3