Përfaqësuesit e LDK-së, PDK-së dhe Vetëvendosjes dërgojnë listat në KQZ – Lajmi.net
Përfaqësuesit e LDK-së, PDK-së dhe Vetëvendosjes dërgojnë listat në KQZ
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 0:02, 20 May 2017
Këto momente kanë arrit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve përfaqësuesit e partive politike, për të dorëzuar listat e kandidatëve për deputetë.

Janë Sami Hamiti nga LDK-AKR dhe ALTERNATIVA, Dardan Molliqaj nga Vetëvendosje dhe Klan Kosova merr vesh se aty është edhe një përfaqësues i koalicionit PDK-AAK dhe NISMA, që kanë për t’i dorëzuar listat për çertifkim në KQZ. /KlanKosova

Fjalët kyçe: KQZ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion