Përdorni lugën për qerpikë, rezultatet janë mahnitëse (Foto) – Lajmi.net
Përdorni lugën për qerpikë, rezultatet janë mahnitëse (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 9:15, 6 September 2017
Përpjekje minimale, rezultate maksimale.

Herën tjetër kur të harroni brushën për sy, mbajeni në mend këtë truk. Pasi që e keni më të lehtë ta gjeni lugën se sa brushën e syve, thuani lamtumirë këtij mjeti, transmeton lajmi.net

Vetëm sigurohuni se luga është e larë dhe e pastruar.

1. Mbajeni lugën, kthejeni poshtë, mbajeni me gishtin e madh dhe gishtin tregues.
2. Vendosni lugën në maje të qerpikëve, duke filluar nga rrënja dhe gishtit poshtë qerpikëve, pastaj rrëshqisni lugën nëpër gishtërinjë.
3. Sigurohuni që jeni duke rrëshqitur lugën dhe jo tërhequr qerpikët tuaj.
4. Prisni qoshen e një gome.
5. Ngjiteni fort në mjet për pastrim të veshit
6. Aplikoni eyeliner të lëngët mbi të.
7. Filloni ta vendosni nga këndi i jashtëm i syrit tuaj dhe rrëshqiteni në brendësi.

Shikojeni rezultatin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: lugë, Qerpikë, rregullim

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3