Përdorni logjikën: Cilin kunj ta ndërroni që ta rregulloni barazimin? – Lajmi.net
Përdorni logjikën: Cilin kunj ta ndërroni që ta rregulloni barazimin?
Autori: Lajmi.net Kuize 8:28, 7 January 2018
Jeni në gjendje ta sfidoni veten që në mëngjes me detyra zbavitëse?

Në foto mund të shikoni detyrën dhe është e mjaftrueshme sfida prej një minut që të jepni përgjigjen tuaj, shkruan lajmi.net

Cilin kunj duhet ta ndryshoni që ta rregulloni barazimin?/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Barazim, levizje kunji

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool