Përdorni karrota për tre ditë dhe vëreni ndryshimin – Lajmi.net
Përdorni karrota për tre ditë dhe vëreni ndryshimin
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:32, 1 May 2017
A keni qëllim të dobësoheni shpejt? Atëherë, hani karrota.

Karrotat jo vetëm që ju dobësojnë, por gjithashtu pastrojnë organizmin tuaj, shkruan lajmi.net

Ju mund të mbani dietë tre ditore me karrota, në mënyrë që të humbni 3 kilogramë. Katër deri pesë herë në ditë hani një porcion të karrotave të freskëta të ziera.

Sasia nuk është e kufizuar mirëpo 2 karrota të mëdha zakonisht mjaftojnë për një porcion.

Mund ta përgatisni edhe si sallatë, duke shtuar pak kripë dhe lëng limoni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 3 ditë, dobësim, Karrota

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble