Për të zhdukur rrudhat në fytyrë, hani këto ushqime – Lajmi.net
Për të zhdukur rrudhat në fytyrë, hani këto ushqime
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 12:45, 11 March 2018
Shumë kremëra gjenden në treg që ndalojnë rrudhat në fytyrë, por kushtojnë shumë.

 

Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të hani në mënyrë që të mos keni probleme me rrudhat.

Lily Soutter tregon për “Daily Mail” ushqimet dhe pijet që u duhen të gjitha femrave.

Çaj jeshil
Vaj ulliri
Patate e ëmbël
Salmon
Kivi
Perime jeshile.

Fjalët kyçe: Fytyrl, rrudha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master