Për të mos u humbur! Videoja e Elvanës dhe David Guettas gjatë realizimit të këngës (Foto/Video) – Lajmi.net
Për të mos u humbur! Videoja e Elvanës dhe David Guettas gjatë realizimit të këngës (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:18, 18 June 2017
Në pak kohë “Forever is over” kaloi 1 milionëshin e parë….

Elvana Gjata para tre ditësh ka publikuar këngën ‘Forever is over’. Me kete këngë Elvana po synon tregun ndërkombëtar.dhe kjo kenge u prit mjaft mire nga te gjithe fansa, kolege dhe dashamirës të artit. Për këtë periudhë kaq të shkurtë kohore, ky projekt kaloi 1 milionëshin e parë në Youtube.

E ndërsa tani, në llogarinë e saj në Instagram, Elvana ka hedhur 3 video ku në një ndër to shihet dhe dj i famshëm, David Guetta./intv.al/

Just a few moments from all the love and devotion that went into creating #foreverisover @poobear

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

London-LA-Barcelona #foreverisover

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Pergjithmone me ju! I'll never forget!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Fjalët kyçe: David Guetta, Elvana Gjata

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble