Për Shën Valentin, dashuria vjen përmes këtyre mrekullive në pjatë – Lajmi.net
Për Shën Valentin, dashuria vjen përmes këtyre mrekullive në pjatë
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 16:04, 13 February 2018
Nga Shën Valentini na ndajnë vetëm pak orë. Secili përpiqet që ta festojë këtë ditë sipas mënyrës së tij origjinale.

Një grua, ka bërë shumë më shumë…po ju tregojmë se çfarë…. Ka realizuar art me ushqim, e frymëzuar pikërisht nga dashuria.

Food Art San Valentino 1
Sindhu Rajan është inxhiniere informatike për profesion dhe kohën e saj të lira ia kushton pasionit. Ka një fëmijë të vogël dhe jetojnë të tre, me bashkëshortin. Ka nisur t’I përgatis këto vepra arti për të treguar dashurinë ndaj famlijarëve të saj dhe ka përfunduar duke u bërë e famshme në të gjithë botën!

Food Art San Valentino 4

Food Art San Valentino 9

Food Art San Valentino 6

Food Art San Valentino 7

 

 

Fjalët kyçe: pjatë, Shën Valentin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball