Për Shën Valentin! Adelina, Vali dhe Uliksi në darkë romantike – Lajmi.net
Për Shën Valentin! Adelina, Vali dhe Uliksi në darkë romantike
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:19, 14 February 2018
Kanë dalur për të festuar.

Këngëtarja shqiptare Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Vali kanë zgjedhur që festën e të dashuruarve ta kalojnë një ambient familjar, shkruan lajmi.net

Kjo se, në darkën romantike, ata me vete kanë edhe Uliksin, birin e tyre.

Fotos së hedhur në Instagram Adelina ia ka lënë një shkrim ku për Valin thotë se është çdo arsyeje e saj, çdo shpresë dhe çdo ëndërr!/Lajmi.net/

&nbsp

Fjalët kyçe: adelina, Uliksi, Vali

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals