Për një natë pasionante seksi, ndiqni këto këshilla – Lajmi.net
Për një natë pasionante seksi, ndiqni këto këshilla
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:13, 16 April 2017
Nëse jeni duke kërkuar për gjëra të reja në jetën seksuale, përqendrohuni në joshjen përmes këtyre ideve të thjeshta që ju çojnë drejt një marrëdhënieje pasionante dhe me rezultate të kënaqshme.

Bëni një dush të nxehtë bashkë

Pas një dite të gjatë, një dush me avull do t’ju nxisë më shumë dëshirën. Fillimisht do të largoni stresin dhe të gjithë tensionin e ditës dhe pas kësaj, shtrati do të jetë më i nxehtë. Shtoni edhe disa qirinj për atmosferë. Një ambient romantik është gjithmonë plus për darkën e nxehtë.

Vishni të brendshme provokuese

Mendoni këtë natë për diçka më seksi nga e zakonshmja. Lëre partnerin të surprizohet dhe të fillojë lojën si fillim me të brendshmet. Lëre atë të zbulojë më shumë pas të brendshmeve provokuese.

Filloni me lojën

Filloni me puthjet nën veshjet e njëri-tjetrit dhe dalëngadalë zbuloni çfarë fshihet nën to. Pa kaluar në aktin final, filloni lojën me ledhatimet dhe puthjet e nxehta.

Mbyllini sytë partnerit

Bëni gjëra interesante dhe jini kreativë edhe në dhomën e gjumit. Mbyllini sytë partnerit me një shall ose një kravatë. Filloni të puthni në qafë, stomak dhe kudo që i pëlqen secilit derisa të arrini… Nëse doni vërtet që të arrini në një nivel të lartë, mbani edhe një kub akulli në gojë dhe përshkoni rrugën ngadalë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO