Për Mourinhon, Pogba është mesfushori më i mirë në botë – Lajmi.net
Për Mourinhon, Pogba është mesfushori më i mirë në botë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:27, 19 May 2017
Jose Mourinho ka deklaruar se lojtari i tij, Paul Pogba, është mesfushori më i mirë në botë.

Për trajnerin portugez, mesfushori që verën e kaluar nga Juventusi kaloi te Manchester United, është mesfushori më i mirë sot në futboll.

Mourinho shpreson që këtë verë, ndonjë futbollist tjetër t’ia thyejë rekordin e transferimit Paul Pogbas, për të larguar nga ky i fundit presionin e më të shtrenjtit në futboll.

“Paul Pogba është mesfushori më i mirë në botë”, ka deklaruar Jose Mourinho, përcjell lajmi.net.

“Atij vetëm duhet t’i hiqet epiteti i më të shtrenjtit në botë”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble