Për mëngjes të mirë: Ushtrim i shkurtër i cili do t’ju japë fuqi (Video) – Lajmi.net
Për mëngjes të mirë: Ushtrim i shkurtër i cili do t’ju japë fuqi (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:12, 16 December 2017
Kardio-ushtrim i shkurtër është mënyra më e mirë për këndellje!b

 

Pa marrë parasysh se a keni kohë apo jo, për këto ushtrime ju janë të mjaftueshme vetëm disa minuta.

Këto ushtrime pas zgjimit të mëngjesit do t’ju japin përplot energji, dhe njëkohësisht do të përshpejtojnë metabolizmin, ndërkaq trupin do ta përgatisin për ditën që ju pret.

Ngrihuni nga krevati, lëshojeni këtë video dhe ndiqni udhëzimet! – transmeton Telegrafi.

Fjalët kyçe: mengjes, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan