Për këtë frizurë ju nevojitet vetëm një laps! (Video) – Lajmi.net
Për këtë frizurë ju nevojitet vetëm një laps! (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:55, 19 December 2016
Ide e shkëlqyeshme për rezultat fenomenal!

Dëshironi t’i bëni frizurë atraktive por të lehtë princeshës suaj? Atëherë provoni këtë truk të lehtë!

Lidhni bisht, pastaj kalojeni lapsin e thjeshtë nëpër të.

Ndani flokët në dy tufa, njërën nga ana e majtë dhe tjetrën nga e djathta, dhe nxirrni sipër lapsit, transmeton Telegrafi.

Pastaj ndani tufën e djathtë në gjysmë dhe njërën gjysmë kalojeni në anën e majtë, veproni njësoj edhe pjesën tjetër të tufës nga ana e djathtë në të majtën, qiteni pjesën e flokëve të lëshuara mbi laps dhe atë qiteni në anën e majtë.

Përsëriten procedurën nga ana e jashtë në të djathtën he vazhdoni ashtu derisa të thurni tërë flokët.

Forconi me llastik. Tërhiqeni lapsin, dhe lidheni tepricën e gërshetit nga ana e poshtme.

Ide e shkëlqyeshme, apo jo?

Fjalët kyçe: Flokë, Laps

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown