Për fund, Bunjaku ka diçka emocionuese për “Dardanët” – Lajmi.net
Për fund, Bunjaku ka diçka emocionuese për “Dardanët”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:18, 20 March 2017
Albert Bunjaku iu është shumë falënderues tifo-grupit “Dardanët”.

“Ne i kemi tifozët më të mirë në botë. I falënderoj për mbështetjen e madhe”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Dhashtë Zoti që t’i kemi përsëri prapa sepse mbështetja e tyre është shumë e rëndësishme për ne”.

“Shpresoj t’i gëzojmë në Shkodër. Befasinë do ta bëjmë, ndoshta që në këtë ndeshje”, shtoi Bunjaku. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku, Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy