“Për fat të keq mua më duhet të vesh sytjena” (Foto) – Lajmi.net
“Për fat të keq mua më duhet të vesh sytjena” (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:53, 7 July 2017
Modelja e Playboy Iryna Ivanova ka një gjoks bombastik.

Zeshkanja kohët e fundit është emëruar si ‘mbretëresha e gjoksit në Instagram” dhe këtë titull ajo e dëshmon shumë mirë se pse e ka merituar, transmeton lajmi.net.

Me mbi 2.8 milion ndjekës në rrejtet sociale, Iryna di si të punojë me pasuritë e saj, pra gjoksin.

“Njerëzit supozojnë se për shkak se unë jam paraqitur lakuriq për Playboy, tani unë mund të bëj gjithçka, por unë jam në fakt një person shumë i turpshëm”.

Sidoqoftë, gjëja që Iryna nuk gëzoi për videon muzikore ishte që ajo duhej të mbante mbathjet e saj.
Duke folur për debutimin e saj të fundit, ajo tha: “Për fat të keq unë kam për të mbajtur një sytjena”, përfundoi Iryna Ivanova. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3