Për dy vjet doli në takim me 77 djem por se gjeti të duhurin – Lajmi.net
Për dy vjet doli në takim me 77 djem por se gjeti të duhurin
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 19:02, 31 August 2017
Anna Heaton nga Londra ka pohuar se në dy vjetët e fundit ka dalë në takime me 77 persona me shpresë se do ta gjente të duhurin.

Ajo foli me Victoria Derbyshire mëngjesin e së enjtes, duke u rrëfyer për historitë e saj të takimeve.

“Duhet patjetër dikush me sens të mirë të humorit”, tha Derbyshire.

Ambicia më duket shumë atraktive te burrat”, shtoi ajo.

Sidoqoftë, ajo për veten nuk mendon se është e dëshpëruar, por thotë se është thjesht zgjedhëse dhe kjo sipas saj nuk është diçka e keqe. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Dashuria, Femra, takimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion