Për ditën e nënës, djali i bën surprizën që kurrë s’e kishte pritur (Video) – Lajmi.net
Për ditën e nënës, djali i bën surprizën që kurrë s’e kishte pritur (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFamiljaFunLifestyle 14:07, 7 March 2017
Djali kishte dashur gjithnjë që të gjithë sakrificën e nënës, t'ia kthente me plot dashuri.

Ai ka organizuar gjithçka, që në ditën e nënës, t’i jepte një dhuratë të çmuar më të shtrenjtës së saj, shkruan lajmi.net

Një shtëpi, ku do të kishte biseda të gjata, të qeshura, ta shikonin tv bashkë, kjo ishte çfarë ëndërronte e ëma.

Kështu që ai punoi fort dhe heshturazi mblodhi paratë, organizoi surprizën dhe ndodhi në mënyrën më të mirë.

Ai e mori të ëmën në marketin ku punonte për t’u ndalur tek një mike të saj mirëpo në atë çast ai ia dhuroi çelësin e shtëpisë. Natyrisht se ishte e papritur, por njëkohësisht ishte dhurata më e madhe që një fëmijë mund t’ia bënte. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dita e nenes, shtepi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels