Për 56 vite martesë blen 55 mijë fustana për gruan, arsyeja është mahnitëse… (Foto/Video) – Lajmi.net
Për 56 vite martesë blen 55 mijë fustana për gruan, arsyeja është mahnitëse… (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:53, 3 May 2017
Ky bashkëshort ka blerë fustana me materialet ndër më të ndryshmet për gruan e tij të dashur.

Përgjatë viteve martesore, koleksioni i përzgjedhur nga ai, e ka bërë një koleksionues të famshëm të fustaneve.

Viti 1950 ishte kohë e vallëzimeve romantike, dhe për Paul Brockman, 78 vjeçar si dhe Margot 76 vjeçare, kjo është koha e preferuar e tyre, transmeton lajmi.net

Pas dekadave blerje fustanesh për sallë vallëzimi, Paul shprehet:

“Isha i pasionuar pas fustaneve të viteve 50. Ato e bënin gruan të dukej më femërore. Dhe kjo më pëlqente.

Ai donte që Margot të kishte fustan për çdo lloj rasti.

Paul dhe Margot kanë dy fëmijë. Ai e ka befasuar gjithmonë gruan e tij me këto dhurata.

Ai tregon se ka kërkuar në të gjithë SHBA-në për fustanat, të cilët sot janë antik dhe të çmueshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan