Pepe befason me skuadrën e re – Lajmi.net
Pepe befason me skuadrën e re
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:14, 16 June 2017
Edhe skuadra ruse, Zenit, i ka hyrë garës për të siguruar shërbimet e mbrojtësit Pepe.

Pepe është lojtar pa skuadër pas përfundimit të kontratës me Real Madridin.

34 vjeçari është duke u kërkuar edhe nga Interi dhe PSG.

Kësaj gare i është shtuar edhe Zenit, që i ofron 5 milionë euro në sezon.

Kujtojmë se trajner i Zenitit është Roberto Mancini./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Pepe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master