Penallti në ndeshjen Francë – Spanjë, Silva apo Lloris? (VIDEO) – Lajmi.net
Penallti në ndeshjen Francë – Spanjë, Silva apo Lloris? (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 22:29, 28 March 2017
Spanja ka kaluar në epërsi ndaj Francës, me golin e shënuar nga Silva nga penalltia.


David Silva penalty Goal HD – France 0-1 Spain… by euro2016videos

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball