Penallti në ndeshjen City – Liverpool, çfarë ndodhi? (VIDEO) – Lajmi.net
Penallti në ndeshjen City – Liverpool, çfarë ndodhi? (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:41, 19 March 2017
Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Cityt, me golin e shënuar nga Milner nga penalltia.


James Milner Penalty Goal HD – Manchester City… by nammakudla

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Liverpool, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown