Pëlqehet kënga e re e Ledrit dhe Lyrical Son /VIDEO – Lajmi.net
Pëlqehet kënga e re e Ledrit dhe Lyrical Son /VIDEO
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:57, 13 June 2018
Këngët e artistëve shqiptarë janë duke u pëlqyer tejet shumë nga publiku.

Në mesin e tyre nuk ka si të mos mungonte edhe kënga e reperëve të famshëm shqiptar Ledri Vulës dhe Lyrical Son, shkruan lajmi net.

“Princess Diana”, tashmë ka thyer rekord dëgjueshmërie ku për një javë ka marrë 5 milion klikime në Youtube.

Kjo këngë padyshim se do të na shoqërojë gjatë gjithë verës!!

E dyshja, tashmë shquhen për karrierën e bujshme profesionale projektet e të cilëve kanë marrë qindra e mijëra klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO