Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet – Lajmi.net
Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:47, 13 January 2018
Reperi Mozzik dhe vëllai i tij, Getinjo këto ditë janë larguar nga labeli "On Records".

Mozzik tashmë ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e solli në bashkëpunim me reperin gjerman, Veysel, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Ti amo” dhe dyshja tashmë po gëzojnë sukseset e para të këtij projekti.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka postuar një fotografi në të cilën ka treguar se kënga e tij dhe Veysel po dëgjohet shumë dhe në shtetin e Zvicrës është e para, duke lënë pas emra të njohur.

Kujtojmë që pas daljes nga “On Records”, reperit i janë fshirë të gjitha këngët. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Mozzik, Veysel, Zvicra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble