Pejë, një qytetar qëllohet tri herë me thikë në shpinë – Lajmi.net
Pejë, një qytetar qëllohet tri herë me thikë në shpinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:13, 14 March 2018
Një person është qëlluar tri herë me thikë në shpinë, pas një mosmarrëveshje që kishte më kryesin e veprës.

Sipas policisë rasti ka ndodhur tek Stacioni i Autobusëve në Pejë, dhe i sulmuari ka pranuar trajtim mjekësor në spitalin e qytetit, ku më pas është liruar për në shtëpi.

I dyshuari për këtë rast është arrestuar nga policia dhe me vendimin të prokurorit është dërguar në në qendrën e mbajtjes  24 orë./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Peje, therje me thikë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool