“Peace&Love” publikohet nga Noizy – Lajmi.net
“Peace&Love” publikohet nga Noizy
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:33, 7 August 2018
E ka paralajmëruar dje.

Megjithatë, kënga më e re e reperit shqiptar, Noizy është publikuar sot në kanalin zyrtar, Youtube, shkruan lajmi net.

“Peace&Love”, mban titullin projekti i ri në të cilin reperi shfaqet mjaft atraktiv nën shoqërimin e miqve të labelit “OTR”.

Klipi është xhiruar në një nga bregdetet shqiptare ku është përshtatur me stinën që jemi. Pritet që edhe kjo këngë e Noizyt të pëlqehet nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO