PDK e LDK nisin të festojnë fitoren, njëra palë do të dëshpërohet (Foto/Video) – Lajmi.net
PDK e LDK nisin të festojnë fitoren, njëra palë do të dëshpërohet (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net Lajme 23:26, 8 June 2014
Festa e PDK-së
Festa e PDK-së

Deri në orën 22:00 janë numëruar 14 për qind e vendvotimeve, por disa militantë të dy partive politike kryesore po qarkullojnë nëpër rrugët e kryeqytetit duke festuar fitoren e subjektit të tyre. 

Sipas rezultateve preliminare të KQZ-së, nga 14 për qind e vendvotimeve të numëruara, prinë PDK-ja me 31.31%, pason LDK-ja me 25,32%.

Megjithatë aktualisht nëpër rrugët e kryeqytetit, numri i militantëve është i vogël dhe situata është e qetë.  

Partia Demokratike e Kosovës, e cila po prinë në këto momente, u ka bërë thirrje simpatizuesve të vet të festojnë qetë dhe me dinjitet.

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper