PD, Selami: Ditë e mirë për Shqipërinë – Lajmi.net
PD, Selami: Ditë e mirë për Shqipërinë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 13:32, 18 May 2017
Përshëndetjeve për marrëveshjen e arritur mes kryeministrit Rama dhe kryetarit të opozitës Basha u është bashkuar deputeti demokrat Eudart Selami.

 

“Ditë e mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët! Faleminderit BE! Faleminderit SHBA!”, ka komentuar ai në Twitter.

Selami është një nga ata deputetë që njihen si “grupi i rebelëve” në Partinë Demokratike, bashkë me Majlinda Bregun, Jozefina Topallin, etj.

Kjo, për faktin se kundërshtuan bojkotin që partia më e madhe e opozitës i ka bërë Parlamentit dhe që paralajmëronte t’i bënte zgjedhjeve përpara se të arrihej marrëveshja për paketën McAllister.

Fjalët kyçe: PD, Selami

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master