Payet në lotë, momenti më emocionues i finales – Lajmi.net
Payet në lotë, momenti më emocionues i finales
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:19, 16 May 2018
Nuk ishte nata e Payet.

Dimitry Payet u largua në lotë nga fusha.

Ai pësoi dëmtim në finalen e madhe ndaj Atletico Madridit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai u përshëndet përzemërsisht nga bashkëkombasi Antoine Griezmann.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO