Pasi zbuloi të dashurën, Capital T bën komentin epik në foton e tij – Lajmi.net
Pasi zbuloi të dashurën, Capital T bën komentin epik në foton e tij
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:40, 11 October 2018
Fotot e tij komentohen gjithmonë.

Por sot, si rrallëherë më parë, reperi Capital T ka bërë një postim që i ka ndezur gjithë fansat e tij, sidomos ata të gjinisë femërore, shkruan lajmi.net

Kjo se, ai ka zbuluar fytyrën e të dashurës së tij të re, duke bërë kështu të marrë qindra komente në fotot e hedhura.

Mirëpo, nga gjithë këto komente më epiku ishte ai që reperi ia la vetes.

“Kush është vajza misterioze?” pyeti Capo në foton e tij, duke ngjarë kështu si ironizim me titujt e portaleve.

Në një tjetër aspekt, me këtë pyetje reperi ngjalli edhe kureshtjen e fansave pasi ndonëse ia zbuloi fytyrën, ai nuk e tregoi emrin e të dashurës së tij./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO